Simpatica PS FCI, beagle, welsh corgi pembroke, hodowla beagle, welsh corgi pembroke

 

WITAMY!

Witamy na stronie internetowej hodowli psów ras Beagle oraz Welsh Corgi Pembroke - Simpatica PS.

Z wielką przyjemnością pragniemy dzielić się z Wami osiągnięciami wystawowymi psów mieszkających u nas a także tych które mieszkają w nowych domach. Na pewno będziemy się starać dzielić dzielić z państwem wydarzeniami jakie mają miejsce w naszej hodowli - narodziny szczeniąt, sukcesy hodowlane itp. :)


Mamy cichą nadzieję że uda nam się przekonać Państwa do tych dwu wspaniałych ras jakimi są Beagle i Corgi.

Serdecznie pozdrawiamy, hodowla Simpatica PS

Najważniejsze wydarzenia:   » 20 września 2015 - W ten weekend wybraliśmy się na dwie wystawy - do Serbii oraz Bośni i Hercegowiny. Nasze beagle spisały się wyśmienicie! W sobotę podczas wystawy CACIB w Backiej Topoli Mati (MATA HARI SimpaticaPS) wygrała BOG 3, natomiast w niedzielę podczas CACIB Gradiska Audi (Got To B SNOOP DOG) został BOG 1 !!! Jesteśmy tym bardziej dumni, ponieważ na nadzielnej wystawie zarówno rasę jak i wybór BOG VI sędziował Rafael De Santiago - prezydent FCI.Simpatica PS FCI, beagle, welsh corgi pembroke, hodowla beagle, welsh corgi pembroke   » 8 sierpnia 2015 - Wyniki z wystawy Klubowej w Będzinie:

GOT TO B SNOOP DOG klasa pośrednia 3/5 doskonała
JACKPOT Simpatica PS klasa championów 2/2 doskonała
MATA HARI Simpatica PS klasa młodzieży 4/8 doskonała
OLYMPIC QUEEN Simpatica PS klasa młodzieży 3/8 doskonała
TOUCH OF AN ANGEL Simpatica PS klasa otwarta 3/5 doskonała
GOT TO B SNOOP "Najlepszy Reproduktor II"
GOT TO B SNOOP i TOUCH OF AN ANGEL Simpatica PS "Najlepsza Para Hodowlana III"
SIMPATICA PS "Najlepsza Grupa Hodowlana III" oraz "Najlepsza Grupa Hodowlana Beagle II"


   » 5 lipca 2015 - Podczas Krajowej Wystawy Psów w Olsztynie, nasza suczka Szybka (OLYMPIC QUEEN Simpatica PS) zajęła w klasie młodzieży I lokatę z oceną doskonałą oraz Zwycięstwem Młodzieży, a także została Najlepszym Juniorem w Rasie. Podczas konkurencji finałowych Szybka stanęła na podium jako BIS JUNIOR II!


   » 11 czerwca 2015 - Dwie córki Audiego (Got To B SNOOP DOG) brały udział w Wystawie Światowej w Mediolanie. Brenda (ELEGANT BRAND NEW Infinity Sun) w klasie młodzieży dostała ocenę doskonałą, natomiast nasza Mati (MATA HARI Simpatica PS) w klasie młodzieży stanęła na III lokacie!!!

Simpatica PS FCI, beagle, welsh corgi pembroke, hodowla beagle, welsh corgi pembroke
Simpatica PS FCI, beagle, welsh corgi pembroke, hodowla beagle, welsh corgi pembroke


   » 17 maja 2015 - Nasze Beagle odniosły sukcesy na 32. Krajowej Wystawie Psów Rasowych w Radomiu. Mati, czyli MATA HARI Simaptica PS otrzymała I lokatę z oceną doskonałą oraz Zwycięstwo Młodzieży oraz BOS, natomiast nasza najmłodsza gwiazda, czyli Szybka (OLYMPIC QUEEN Simpatica PS) została Najlepszym Szczenięciem w Rasie. Oprócz tego, w konkurencjachi finałowych Szybka stanęła na podium jako BIS PUPPY III!


   » 12 maja 2015 - W naszej hodowli urodziły się kolejny miot Beagle, na świat przyszło 7 szczeniąt, 4 suczki i 3 psy. Rodzicami zostali nasza XARA Esflores oraz piękny pies z bardzo ciekawym pochodzeniem MILITO Mad Crew. Po więcej informacji na temat tego miotu, zapraszamy do zakładki "szczenięta".


   » 21 marca 2012 - w nowościach wyniki ostatnich wystaw - Audi na dwóch międzynarodowych wystawach BIS BABY i BIS BABY II!!!


   » Na wystawie Klubowej Psów Gończych w Łodzi psy z naszej hodowli pięknie się pokazały, najważniejszym osiągnięciem jest zdobycie przez Iskrę - Key To Love Simpatica PS - Młodzieżowego Zwycięstwa Klubu 2011. Gratulacje!! Więcej wyników z wystawy znajdziecie państwo w nowościach.

Simpatica PS FCI, beagle, welsh corgi pembroke, hodowla beagle, welsh corgi pembroke


   » Na Światowej Wystawie Psów Rasowych w Paryżu 2011, suczka urodzona w naszej hodowli - JAMAJCA SUN Simpatica PS - wygrała mocno obstawioną klasę użytkową!! Jesteśmy bardzo dumni! Magda, Mikołaj serdeczne gratulacje i podziękowania za trud włożony w wychowanie i opiekę zarówno nnad Jamajką jak i Iskrą!

Simpatica PS FCI, beagle, welsh corgi pembroke, hodowla beagle, welsh corgi pembroke


Serwis polecany przez: Najlepsze strony, Dobre Strony oraz Superkatalog.

© Simpatica PS FCI - hodowla Beagle & Welsh Corgi Pembroke     Wszelkie prawa zastrzeżone!     Projekt, wykonanie i opieka: DellBenQ